קרדיט לפורום אחר


שם המשחק: Postal 3.
קונסולות המשחק: PC ו - Xbox 360.
ז'אנר: פעולה.
זמן יציאה: 2009.
מפתח\משווק: Running with Scissors, Akella.

-------------------------------------------------------

חלק מסדרת
משחק זה הוא חלק מסדרת משחקי ה"פעולה" כביכול - Postal. רבים מגדירים את המשחקים הללו כביזיון, גועל נפש ומשחקים חולניים אך כל זה לא הצליח למנוע ממשווקי המשחק להפסיק ולשווק את משחקי Postal המצליחים.

על המשחק
לכל מי ששיחק במשחקים הראשונים בסדרה, ודאי זוכר את גיבור המשחק שחולל מהומה ואי סדר בעיירה הנחמדה - Paradise, שבסוף באמת הגיעה ל - Paradise (גן עדן). הפעם גיבורינו חוזר לחולל טרור בעיר אחרת: Catharsis.
לפי מראהו של המשחק, ניתן להבחין בשינויים הרבים שיהפכו כנראה את Postal 3, לטוב יותר מקודמיו. סביבת המשחק נראית יפה ומפורטת הרבה יותר כבר בשלב זה, ונראה שהושקעו בה פרטים רבים. גיבור המשחק מתקבל לעבודה בתור שרת בחנות "עולם הפורנו של רון". עבודתו של הבחור - לנקות שאריות של נייר טואלט משומש בסוף היום, בעזרת שואב אבק. אך זהו לא סתם שואב אבק, השואב הזה יכול לשאוב הכול, ויש לו אפשרות הפוכה בה הוא פולט החוצה את כל מה ששאב. חוץ משואב האבק המיוחד, תוכלו לשים לב לעוד הרבה דברים חדשים, מטורפים וקטלניים לא פחות.
טרם נקבע תאריך רשמי לצאת המשחק, אולם מדובר על סוף השנה הנוכחית, או אולי תחילת השנה הבאה.

ציפיות
הציפיות שלי למשחק הן גדולות. אני מאמין שהמשחק יהיה טוב, ומעניין מאוד, אך מכיוון שמשווקי הסדרה (Running with Scissors) הבטיחו שיהיה משחק מאוד אגרסיבי וקשה, זה יכול להפוך לדבר רע מאוד. ידוע שבעבר ניסו לעצור את המשחק מהמשכיות אך ללא הצלחה רבה, יש סיכוי לא קטן שזה יקרה הפעם.

סיכום
Postal 3 חוזר בפעם השלישית עם משחק אגרסיבי, אלים ומדמם במיוחד. המשחק שהטריף, תרתי משמע את כל העולם בפעמים הקודמות חוזר שוב, הפעם לגיבור צפויה הרפתקה מעניינת - ליהיות שרת בחנות פורנו.

הורדה:

על מנת לצפות בלינק זה, יש להגיב באשכול ולרענן את הדף לאחר מכן. לחץ כאן להרשמה לאתר.


אישית התמכרתי מאוד למשחק חחח שווה את ההורדה (היא גם מהירה !)